  • TCC0805COG220J101BT
TCC0805COG220J101BT
advertisement
Manufacturer No:
TCC0805COG220J101BT
HK JDW NO:
15957-TCC0805COG220J101BT
Description:
220 100V Ceramic Capacitor ±5% C0G 0805
Quantity:
In Stock : 4000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCC0805COG220J101BT
  • Dielectric Material
    COG
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    C0G
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    220
  • Voltage
    100Vdc
  • Thickness
    0.60mm