  • TCSCS0J336KBAR
TCSCS0J336KBAR
advertisement
Manufacturer No:
TCSCS0J336KBAR
HK JDW NO:
700-TCSCS0J336KBAR
Description:
33μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 3Ohm Polar Molded
Step5Bar-code shipping tag
TCSCS0J336KBAR
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33μF
  • Depth
    2.8mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    3Ohm
  • Dissipation Factor
    8 %
  • Height
    1.9mm
  • Length
    3.5mm