  • TE-3Q0TR100UH5%
TE-3Q0TR100UH5%
advertisement
Manufacturer No:
TE-3Q0TR100UH5%
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-TE-3Q0TR100UH5%
Step5Bar-code shipping tag
TE-3Q0TR100UH5%
    Select All
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    100 μH
  • Frequency - Self Resonant
    1.4MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1Ohm
  • Length
    9.78mm