  • TE2500B33RJ
TE2500B33RJ
advertisement
Manufacturer No:
TE2500B33RJ
HK JDW NO:
792-TE2500B33RJ
Datasheet:
TE2500B33RJ
Description:
33Ohm, ±5%,
Quantity:
In Stock : 268
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TE2500B33RJ
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~225°C
  • Size / Dimension
    2.362Diax23.622L 60.00mmx600.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±440ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Power (Watts)
    2500W