  • TE80B68RJ
TE80B68RJ
advertisement
Manufacturer No:
TE80B68RJ
HK JDW NO:
792-TE80B68RJ
Datasheet:
TE80B68RJ
Description:
FIXED RESISTOR 68Ohm, ±5%,
Quantity:
In Stock : 3179
Step5Bar-code shipping tag
TE80B68RJ
  • Operating Temperature
    -25°C~225°C
  • Size / Dimension
    1.102Diax5.984L 28.00mmx152.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±440ppm/°C
  • Resistance
    68Ohm
  • Power (Watts)
    80W