  • TEESVC1V106M12R
TEESVC1V106M12R
advertisement
Manufacturer No:
TEESVC1V106M12R
Manufacturer:
NEC
HK JDW NO:
4095-TEESVC1V106M12R
Package:
Datasheet:
Description:
10μF 20% Polar
Step5Bar-code shipping tag
TEESVC1V106M12R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    10μF
  • Polarity
    Polar
  • Current - Leakage
    3.5μA
  • Height
    2.5mm
  • Length
    6mm
  • Width
    3.2mm