  • TGHDV1R00JE
TGHDV1R00JE
advertisement
Manufacturer No:
TGHDV1R00JE
HK JDW NO:
547-TGHDV1R00JE
Datasheet:
TGHDV1R00JE
Description:
100W MINI SOT227 1 OHM 5%
Step5Bar-code shipping tag
TGHDV1R00JE
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    1.260Lx0.748W 32.00mmx19.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1Ohm
  • Power (Watts)
    100W
  • Height Seated (Max)
    0.394 10.00mm