  • TGHDVR100JE
TGHDVR100JE
advertisement
Manufacturer No:
TGHDVR100JE
HK JDW NO:
547-TGHDVR100JE
Datasheet:
TGHDVR100JE
Description:
100W MINI SOT227 0.10 OHMS 5%
Step5Bar-code shipping tag
TGHDVR100JE
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    1.260Lx0.748W 32.00mmx19.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    100mOhm
  • Power (Watts)
    100W
  • Height Seated (Max)
    0.394 10.00mm