  • TJ92UTG471L
TJ92UTG471L
advertisement
Manufacturer No:
TJ92UTG471L
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TJ92UTG471L
Package:
Datasheet:
TJ92UTG471L
Description:
TJ92UTG471L datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TJ92UTG471L
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2018
  • Tolerance
    15%
  • Part Status
    Active
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Inductance
    470 μH
  • Max DC Current
    12.4A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    42mOhm