  • TL4051A12IDCKRG4
TL4051A12IDCKRG4
advertisement
Manufacturer No:
TL4051A12IDCKRG4
HK JDW NO:
815-TL4051A12IDCKRG4
Package:
SOT-23-5
Datasheet:
Description:
PMIC 1 Channel SOT-23-5
Quantity:
In Stock : 9505
Step5Bar-code shipping tag
TL4051A12IDCKRG4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SOT-23-5
  • Number of Pins
    5
  • Tolerance
    0.1%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    5
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Output Voltage
    1.225V
  • Max Output Current
    12mA
  • Temperature Grade
    INDUSTRIAL
  • Current - Output
    12mA
  • Max Output Voltage
    1.225V
  • Voltage - Output
    1.225V
  • Current - Cathode
    60μA
  • Length
    2mm