  • TLF14CBH1821R5
TLF14CBH1821R5
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CBH1821R5
HK JDW NO:
782-TLF14CBH1821R5
Description:
COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CBH1821R5
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
    1 (Unlimited)
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    18 mH
  • Current
    1.5A
  • Height
    17.5006mm