  • TLF14CBH8220R8
TLF14CBH8220R8
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CBH8220R8
HK JDW NO:
782-TLF14CBH8220R8
Description:
COMMON MODE CHOKE 800MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CBH8220R8
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Series
    TLF14
  • Size / Dimension
    0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    8.2 mH
  • Current
    800mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Height
    17.5006mm