  • TLZ22A-GS08
TLZ22A-GS08
advertisement
Manufacturer No:
TLZ22A-GS08
HK JDW NO:
884-TLZ22A-GS08
Datasheet:
TLZ22A-GS08
Description:
30Ohm 22V 40nA @ 19.1V -65°C~175°C 500mW DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Quantity:
In Stock : 8523
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TLZ22A-GS08
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Published
    2016
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Impedance
    30Ohm
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    40nA @ 19.1V
  • Power Dissipation
    500mW
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    1.5V @ 200mA
  • Impedance-Max
    30Ohm
  • Zener Voltage
    22V
  • Voltage Tolerance
    3%