  • TMK325B7106KM-T
TMK325B7106KM-T
advertisement
Manufacturer No:
TMK325B7106KM-T
HK JDW NO:
782-TMK325B7106KM-T
Datasheet:
TMK325B7106KM-T
Description:
M 10μF Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
TMK325B7106KM-T
    1210 (3225 Metric)
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Capacitance
    10μF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm
  • Thickness
    2.6924mm