  • TND10V-560KB00AAA0
TND10V-560KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND10V-560KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND10V-560KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 35VAC/44VDC 1000A 56V Thru-Hole Radial