  • TND20V-681KB00AAA0
TND20V-681KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND20V-681KB00AAA0
Manufacturer:
United Chemi-Con
HK JDW NO:
856-TND20V-681KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 420VAC/560VDC 7500A 680V Thru-Hole Radial