  • TPS3851H50EDRBT
TPS3851H50EDRBT
advertisement
Manufacturer No:
TPS3851H50EDRBT
HK JDW NO:
815-TPS3851H50EDRBT
Description:
5V 8 Terminals TPS3851H50 Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 250
Step5Bar-code shipping tag
TPS3851H50EDRBT
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TJ
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    THRESHOLD VOLTAGE IS 5.0V
  • Supply Voltage
    5V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Base Part Number
    TPS3851H50
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6.5V
  • Voltage - Threshold
    5V
  • Height
    1mm
  • Length
    3mm
  • Width
    3mm