  • TPSA105K020R3000
TPSA105K020R3000
advertisement
Manufacturer No:
TPSA105K020R3000
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TPSA105K020R3000
Description:
1uF 20V -55℃~+125℃ 3Ω@100kHz ±10% CASE-A_3216 Tantalum Capacitors ROHS