  • TPSD337M010R0100V
TPSD337M010R0100V
advertisement
Manufacturer No:
TPSD337M010R0100V
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-TPSD337M010R0100V
Package:
2917
Datasheet:
Description:
330μF 20% 100mOhm 2917
Step5Bar-code shipping tag
TPSD337M010R0100V
  • Package / Case
    2917
  • Published
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    330μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100mOhm