  • TPSD476K016R0150
TPSD476K016R0150
advertisement
Manufacturer No:
TPSD476K016R0150
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TPSD476K016R0150
Package:
Datasheet:
Description:
47uF 16V -55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz ±10% CASE-D_7343 Tantalum Capacitors ROHS