  • TR/3216FF2.5-R
TR/3216FF2.5-R
advertisement
Manufacturer No:
TR/3216FF2.5-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-TR/3216FF2.5-R
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 2.5A, 32VAC, 63VDC, 50A (IR), Surface Mount, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT