  • TR3B105M050E2000
TR3B105M050E2000
advertisement
Manufacturer No:
TR3B105M050E2000
HK JDW NO:
866-TR3B105M050E2000
Package:
1411
Datasheet:
TR3B105M050E2000
Description:
1μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 2Ohm 1411
Step5Bar-code shipping tag
TR3B105M050E2000
  • Package / Case
    1411
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance
    1μF
  • Depth
    2.8mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2Ohm
  • Ripple Current
    210mA
  • Dissipation Factor
    4 %
  • Current - Leakage
    500nA
  • Height
    1.9mm
  • Length
    3.5mm
  • Width
    2.8mm