  • TR3B686K6R3C0650
TR3B686K6R3C0650
advertisement
Manufacturer No:
TR3B686K6R3C0650
HK JDW NO:
866-TR3B686K6R3C0650
Package:
Molded
Datasheet:
TR3B686K6R3C0650
Description:
68μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 650mOhm Molded
Step5Bar-code shipping tag
TR3B686K6R3C0650
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    68μF
  • Depth
    2.8mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    650mOhm
  • Height
    1.9mm
  • Length
    3.5mm