  • TR3D477K6R3C0200
TR3D477K6R3C0200
advertisement
Manufacturer No:
TR3D477K6R3C0200
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TR3D477K6R3C0200
Package:
Datasheet:
TR3D477K6R3C0200
Description:
470μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 200mOhm Polar Tape and Reel 7343-31
Quantity:
In Stock : 169
Step5Bar-code shipping tag
TR3D477K6R3C0200
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    6.3V
  • Capacitance
    470μF
  • Depth
    4.3mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    200mOhm
  • Polarity
    Polar
  • Dissipation Factor
    14 %
  • Length
    7.3mm