  • TR3E336M025D0200
TR3E336M025D0200
advertisement
Manufacturer No:
TR3E336M025D0200
HK JDW NO:
866-TR3E336M025D0200
Package:
Molded
Datasheet:
TR3E336M025D0200
Description:
33μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 200mOhm Polar Molded
Step5Bar-code shipping tag
TR3E336M025D0200
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    33μF
  • Depth
    4.3mm
  • Case Code (Metric)
    7343
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    200mOhm
  • Polarity
    Polar
  • Ripple Current
    910mA
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    8.3μA
  • Height
    4mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm