  • TRIO-PS-2G/1AC/24DC/3/C2LPS
TRIO-PS-2G/1AC/24DC/3/C2LPS
advertisement
Manufacturer No:
TRIO-PS-2G/1AC/24DC/3/C2LPS
Manufacturer:
Phoenix Contact
HK JDW NO:
629-TRIO-PS-2G/1AC/24DC/3/C2LPS
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3A 72W 9-Pin