  • TS-1005AF-AR05026
TS-1005AF-AR05026
advertisement
Manufacturer No:
TS-1005AF-AR05026
HK JDW NO:
15993-TS-1005AF-AR05026
Description:
Yes 6mm SMDSplicing 5mm Black 50mA Round Button Surface Mount 6mm SPST 100MΩ 260gf@±50gf 12V SMD Tactile Switches ROHS