  • TS-KG02N-BB50F
TS-KG02N-BB50F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG02N-BB50F
HK JDW NO:
16661-TS-KG02N-BB50F
Description:
Yes 6mm PCPin 5mm Black 50mA Round Button Lying SPST 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS