  • TS-KG87SM-AT075F
TS-KG87SM-AT075F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG87SM-AT075F
HK JDW NO:
16661-TS-KG87SM-AT075F
Description:
NO 4.8mm 0.75mm Gull Wing Yellow 50mA Round Button Brick nogging SPST 4.8mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS