  • TS15P05G-K D2G
TS15P05G-K D2G
advertisement
Manufacturer No:
TS15P05G-K D2G
HK JDW NO:
799-TS15P05G-K D2G
Datasheet:
TS15P05G-K D2G
Step5Bar-code shipping tag
TS15P05G-K D2G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    10μA @ 600V
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    1.1V @ 15A
  • Current - Average Rectified (Io)
    15A
  • Voltage - Peak Reverse (Max)
    600V