  • TSM4ZL103KR10
TSM4ZL103KR10
advertisement
Manufacturer No:
TSM4ZL103KR10
HK JDW NO:
875-TSM4ZL103KR10
Package:
Datasheet:
TSM4ZL103KR10
Description:
Quantity:
In Stock : 189
Step5Bar-code shipping tag
TSM4ZL103KR10
  • Published
    2008
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Gull Wing
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Depth
    6.2mm
  • Military Standard
    Not
  • Voltage - Rated AC
    200V
  • Number of Turns
    11
  • Length
    4.8mm