  • TSM4ZL104KR10
TSM4ZL104KR10
advertisement
Manufacturer No:
TSM4ZL104KR10
HK JDW NO:
875-TSM4ZL104KR10
Package:
Datasheet:
TSM4ZL104KR10
Description:
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 11(Elec)/13(Mech)Turn 1.5mm (4.8 X 6.2 X 3.7mm) Gull Wing SMD T/R
Step5Bar-code shipping tag
TSM4ZL104KR10
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Gull Wing
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    6.2mm
  • Military Standard
    Not
  • Length
    4.8mm