  • TSM4ZL502KR10
TSM4ZL502KR10
advertisement
Manufacturer No:
TSM4ZL502KR10
HK JDW NO:
875-TSM4ZL502KR10
Package:
Datasheet:
TSM4ZL502KR10
Description:
Trimmer Resistors - SMD 5Kohms 10%
Step5Bar-code shipping tag
TSM4ZL502KR10
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW