  • TSW061G70-250
TSW061G70-250
advertisement
Manufacturer No:
TSW061G70-250
Manufacturer:
BRIGHT
HK JDW NO:
16193-TSW061G70-250
Package:
Datasheet:
Description:
No NO PCPin IP67 50mA 6.1mm 100MΩ 100000 12V 250gf@±50gf 6.1mm -25℃~+70℃ 7mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS