  • TSZU52C3V9 RGG
TSZU52C3V9 RGG
advertisement
Manufacturer No:
TSZU52C3V9 RGG
HK JDW NO:
799-TSZU52C3V9 RGG
Package:
0603 (1608 Metric)
Datasheet:
TSZU52C3V9 RGG
Description:
95Ohms ±5% 10μA @ 1V -55°C~125°C TJ 0603 (1608 Metric)
Quantity:
In Stock : 3151
Step5Bar-code shipping tag
TSZU52C3V9 RGG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Supplier Device Package
    0603
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current - Reverse Leakage @ Vr
    10μA @ 1V
  • Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
    900mV @ 10mA
  • Power - Max
    150mW
  • Impedance-Max
    95Ohms
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    3.9V