  • TVX2W101MDD
TVX2W101MDD
advertisement
Manufacturer No:
TVX2W101MDD
HK JDW NO:
555-TVX2W101MDD
Datasheet:
TVX2W101MDD
Description:
TVX 100μF Capacitor ±20% Bulk Through Hole -25°C~85°C Axial, Can
Step5Bar-code shipping tag
TVX2W101MDD
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Tolerance
    ±20%
  • Capacitance
    100μF
  • Voltage - Rated DC
    450V
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 85°C
  • Dissipation Factor
    0.25 %
  • Length
    52mm