  • TYS40186R8M-10
TYS40186R8M-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS40186R8M-10
HK JDW NO:
449-TYS40186R8M-10
Datasheet:
TYS40186R8M-10
Description:
Quantity:
In Stock : 3476
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TYS40186R8M-10
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS4018
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Current Rating
    1.06A
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    110mOhm Max
  • Max DC Current
    1.06A
  • Frequency - Self Resonant
    29MHz
  • Current - Saturation
    1.45A
  • Height
    1.8mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm