  • TYS50204R7N-10
TYS50204R7N-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS50204R7N-10
Manufacturer:
Laird
HK JDW NO:
9815-TYS50204R7N-10
Package:
Datasheet:
Description:
TYS50204R7N-10 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Laird stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TYS50204R7N-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Packaging
    Cut Tape
  • Inductance
    4.7 μH
  • Current - Saturation
    2.5A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    57mOhm
  • Inductance Tolerance
    30%
  • RMS Current (Irms)
    2.2A