  • UAL5-7R5F8
UAL5-7R5F8
advertisement
Manufacturer No:
UAL5-7R5F8
HK JDW NO:
676-UAL5-7R5F8
Datasheet:
UAL5-7R5F8
Step5Bar-code shipping tag
UAL5-7R5F8
  • Operating Temperature
    -55°C~275°C
  • Size / Dimension
    0.598Lx0.646W 15.20mmx16.40mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    7.5Ohm
  • Max Power Dissipation
    7.5W
  • Height
    8.509mm
  • Height Seated (Max)
    0.335 8.50mm