  • UATS30S1C
UATS30S1C
advertisement
Manufacturer No:
UATS30S1C
Manufacturer:
Microsemi
HK JDW NO:
523-UATS30S1C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UATS30S1C
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to UATS30S1C.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    4.5V
  • Frequency
    0Hz~20GHz 1.5GHz~30GHz
  • Current - Supply
    85mA