  • UP2SC-220-R
UP2SC-220-R
advertisement
Manufacturer No:
UP2SC-220-R
HK JDW NO:
255-UP2SC-220-R
Package:
Nonstandard
Datasheet:
UP2SC-220-R
Step5Bar-code shipping tag
UP2SC-220-R
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    UNI-PAC™ 2SC
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.500Lx0.394W 12.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±15%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    1.4A
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
  • Q @ Freq
    50 @ 100kHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    2.4A
  • Height Seated (Max)
    0.205 5.20mm