  • UP4T-471-R
UP4T-471-R
advertisement
Manufacturer No:
UP4T-471-R
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-UP4T-471-R
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
UP4T-471-R
  • Package / Case
    Radial
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2001
  • Tolerance
    20%
  • Current Rating
    914mA
  • Inductance
    470 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.7A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    833mOhm
  • Height
    13.1572mm