  • USF271-9.99M-0.01%-2PPM
USF271-9.99M-0.01%-2PPM
advertisement
Manufacturer No:
USF271-9.99M-0.01%-2PPM
HK JDW NO:
149-USF271-9.99M-0.01%-2PPM
Package:
Metal
Datasheet:
Description:
Through Hole 9.99MOhm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
USF271-9.99M-0.01%-2PPM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.01%
  • Termination
    Radial
  • Temperature Coefficient
    2 ppm/°C
  • Resistance
    9.99MOhm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    2.5kV
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Pitch
    34.29mm
  • Lead Diameter
    810 μm
  • Height
    12.7mm
  • Length
    38.1mm
  • Width
    4.06mm