  • UX73F55001
UX73F55001
advertisement
Manufacturer No:
UX73F55001
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-UX73F55001
Package:
Datasheet:
UX73F55001
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UX73F55001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -5°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ UX
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    151.25MHz
  • Output
    LVDS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Rise Time-Max
    0.85ns
  • Fall Time-Max
    0.85ns
  • Symmetry-Max
    55/45%