  • UXB02070G1331BR100
UXB02070G1331BR100
advertisement
Manufacturer No:
UXB02070G1331BR100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-UXB02070G1331BR100
Package:
Ceramic
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UXB02070G1331BR100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    5 ppm/°C
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Composition
    Thin Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm