  • V110A5C200BF
V110A5C200BF
advertisement
Manufacturer No:
V110A5C200BF
HK JDW NO:
834-V110A5C200BF
Step5Bar-code shipping tag
V110A5C200BF
  • Voltage - Input (Max)
    154V
  • Output Voltage
    5V
  • Max Output Current
    40A
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    66V
  • Input Voltage-Nom
    110V
  • Height
    13.716mm
  • Width
    55.88mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~100°C
  • Series
    Maxi (200W)
  • Size / Dimension
    4.60Lx2.20W x 0.54 H 116.8mmx55.9mmx13.7mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Power (Watts)
    200W
  • Max Power Dissipation
    200W
  • Base Part Number
    V110A5C200
  • Efficiency
    85.5%
  • Voltage - Isolation
    3kV