  • VCMI105T-680MS5
VCMI105T-680MS5
advertisement
Manufacturer No:
VCMI105T-680MS5
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
HK JDW NO:
216-VCMI105T-680MS5
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VCMI105T-680MS5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Metal
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    VCMI105T
  • Size / Dimension
    0.427Lx0.394W 10.85mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    3.2A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    68μH
  • DC Resistance (DCR)
    211mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.9A
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm