  • VDRH10S460AME
VDRH10S460AME
advertisement
Manufacturer No:
VDRH10S460AME
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRH10S460AME
Package:
Datasheet:
VDRH10S460AME
Description:
Var MOV 460VAC/615VDC 3500A 750V Radial Ammo