  • VDRS10P300ASE
VDRS10P300ASE
advertisement
Manufacturer No:
VDRS10P300ASE
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRS10P300ASE
Package:
Datasheet:
VDRS10P300ASE
Description:
Var MOV 300VAC/385VDC 2500A 470V Radial Ammo