  • VERSAFLEX-20-8-SP
VERSAFLEX-20-8-SP
advertisement
Manufacturer No:
VERSAFLEX-20-8-SP
HK JDW NO:
798-VERSAFLEX-20-8-SP
Package:
Datasheet:
VERSAFLEX-20-8-SP
Description:
SLEEVING 0.787" X 3.28' GRAY
Step5Bar-code shipping tag
VERSAFLEX-20-8-SP
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
  • Operating Temperature
    -50°C~150°C
  • Color
    Gray
  • Diameter - Inside, Non-Expanded
    0.787 (20.00mm)
  • Diameter - Inside, Expanded
    1.024 (26.00mm)